Aleksandra Augustyn

psycholog, psychoterapeuta i superwizor-dydaktyk  psychoterapii poznawczo – behawioralnej  PTTPB,     

zapisy telefoniczne: +48 +48 600 577 246 lub on-line www.cogitoosrodek.pl

Przyjmuje: ul. Panieńska 7 lok. 002

Zajmuje się:

Specjalizuje się w psychoterapii poznawczo-behawioralnej osób dorosłych, młodziezy i par.

Wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe:

Absolwentka wydziału psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej i polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w IV Klinice Psychiatrycznej w Szpitalu Bielańskim (Poradnia Zdrowia Psychicznego), gdzie zajmowała się diagnozą i prowadziła terapię indywidualną osób dorosłych. Od 2011 roku pracuje w Poradni Psychiatrycznej dla Dzieci i Młodzieży w Instytucie “Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”. Od 2017 roku jest zatrudniona na Oddziale Dziennym III Kliniki Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii, gdzie prowadzi terapię grupową i trening metapoznawczy.

Pracuje terapeutycznie z pacjentami cierpiącymi na wszystkie zaburzenia psychiczne (z wyjątkiem uzależnień), z dziećmi powyżej 7 lat, młodzieżą i osobami dorosłymi .

Prowadzi warsztaty z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej i seksuologii.  Jest autorką publikacji naukowych, m. in. rozdziału „Modele kobiecości i męskości w podręcznikach do wychowania seksualnego” w pracy zbiorowej „Tabu seksuologii”.