Wioletta Siadul

 

psycholog i psychoterapeuta  psychoterapii poznawczo – behawioralnej  PTTPB,     

zapisy telefoniczne: +48 505 910 030 lub on-line www.cogitoosrodek.pl

Przyjmuje: ul. Panieńska 7 lok. 002

Zajmuje się:

Specjalizuje się w psychoterapii poznawczo-behawioralnej osób dorosłych. Pomaga osobom doświadczających smutku, niepokoju, uczucia pustki, doświadczających trudności w relacjach z innymi, zmagających się z kryzysami w swoim życiu. Zajmuje się psychoterapią osób z zaburzeniami lękowymi, nastroju, odżywiania, osobowości.

Wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe:

Ukończyła Instytut Psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie w 2005 r. oraz 4-letnie szkolenie z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w 2011.

Doświadczenie w pracy z Pacjentami zdobywam od 2005 roku. Obecnie pracuję na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym SZPZLO Warszawa Praga-Północ, gdzie prowadzę dla Pacjentów Oddziału terapię grupową i zajęcia treningowe z zakresu komunikacji i  asertywności oraz relaksacji, a także zajmuję się diagnozą z wykorzystaniem testów psychologicznych. Wcześniej pracowałam jako psycholog w Szpitalu Tworkowskim (2006-2011), gdzie zajmowałam się diagnostyką psychologiczną, terapią indywidualną i grupową oraz prowadzeniem zajęć warsztatowo-treningowych. Pracowałam też jako terapeuta indywidualny w Poradni Zdrowia Psychicznego (2009-2017). Mam też doświadczenie w pracy z Poradni Uzależnienia i Wspołuzależnienia (2005).