Małgorzata Bielak

Psycholog, psychoterapeuta i certyfikowany superwizor-dydaktyk psychoterapii poznawczo-behawioralnej i schematu (PTTPB i ISST International Society of Schema Therapy), psychoterapeuta EABCT

Wykształcenie i doświadczenie zawodowe

Ukończyła psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie w 2002 roku oraz filologię angielską na Uniwersytecie Warszawskim w 2000 roku. W Laboratorium Psychoedukacji ukończyła kurs “Podstawy profesjonalnej pomocy psychologicznej”. Jest certyfikowanym terapeutą poznawczo – behawioralnym i schematu.
Praktykę zdobyła jako terapeuta grupowy na Dziennym Oddziale leczenia Nerwic przychodni lekarskiej WAT i jako terapeuta indywidualny w dwóch Poradniach Zdrowia Psychicznego w Warszawie. Od 2008r. do 2010 r. brała udział w programie terapii ofiar wypadków drogowych TRAKT/Interdyscyplinarne Centrum Genetyki Zachowania Uniwersytetu Warszawskiego/.

Zajmuje się

osobami z zaburzeniami odżywiania (anoreksja, bulimia)
osobami z zaburzeniami nastroju (depresja, CHAD)
osobami z zaburzeniami lękowymi (np. lęk społeczny, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, różnego rodzaju fobie, napady paniki, lęk przed lataniem samolotem i inne)
osobami z zaburzeniami osobowości
osobami z zespołem stresu pourazowego