Procesy grupowe i ich zastosowanie w terapii CBT – online

Procesy grupowe i ich zastosowanie w terapii CBT – online

Jak  identyfikować poszczególne fazy procesów formujących grupę? Czym różni się rola terapeuty grupowego od indywidualnego? Czym różni się terapia grupowa od indywidualnej? Na czym polega  tworzenie grup? Czym jest  korektywne doświadczenie grupowe?

Przejdziemy od omówienia procesów formowania grupy, ról grupowych podejmowanych zwykle przez uczestników, które w różnym stopniu czynią grupę źródłem konstruktywnych lub niekonstruktywnych doświadczeń, aż do omówienia różnic pomiędzy poszczególnymi formami grup.

Uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć prowadzony proces grupowy w warunkach hospitalizacji oraz w prywatnej praktyce ambulatoryjnej.

Organizowany przez COGITO 20 godzinny warsztat poświęconych rozumieniu funkcjonowaniu grupy i roli lidera grup CBT.  Zajęcia prowadzone będą w formie on-line na platformie zoom, która nie wymaga dodatkowego oprogramowania. Platforma zoom pozwala na pracę interaktywną, m.in. swobodne dzielenie na podgrupy, prace w oddzielnych pokojach czy prezentacje multimedialne.

Termin: 25-26 lutego 2023

Koszt udziału w 20 godzinnym szkoleniu: 1000 zł.

Informacje dotyczące opłaty zostaną przekazane wraz z mailem o zakwalifikowaniu do szkolenia.

prow. Marzenna Kucińska

„Procesy grupowe i ich zastosowanie w terapii CBT (on-line)”

Prowadząca warsztat: Marzenna Kucińska


DANE KONTAKTOWE UCZESTNIKA


Wpisz imię i nazwisko uczestnika
Wpisz email uczestnika
Wpisz telefon kontaktowy uczestnika


ANKIETA UCZESTNIKA