Menu
A+ A A-

Trening asertywności - rozpoczęcie 05.04.2018 r.

Zapraszamy na trening asertywności osoby, które chcą

  • nauczyć się w swobodny sposób wyrażać siebie,
  • potrafić wyznaczać swoje granice,
  • poczuć się pewniej w relacjach z innymi ludźmi
  • oraz podnieść własną samoocenę.

Celem treningu jest budowanie asertywnej postawy oraz zdobycie świadomości własnych praw, nabycie umiejętności przekształcania zachowań uległych lub agresywnych w asertywne oraz praktyczne ćwiczenia w zakresie:

  • odmawiania bez lęku i poczucia winy
  • wyznaczania własnych granic oraz szanowania terytorium innych osób
  • wyrażania swoich emocji, myśli, potrzeb
  • przyjmowania i wyrażania ocen.

Kwalifikacja: odbywać się będzie podczas indywidualnego spotkania z prowadzącą trening; termin spotkania zostanie ustalony mailowo bądź telefonicznie

koszt kwalifikacji: 120 PLN (płatne na konto OTP Cogito po przesłaniu formularza zgłoszeniowego).

Terminy spotkań:
Trening odbywać się będzie co tydzień w czwartki w terminie od 5.04 (z wyłączeniem 03.05 i 31.05) do 28.06 w godz. 16:00– 18:15 (11 spotkań x 3 godziny lekcyjne)

Koszt treningu: 990 PLN

Miejsce: OTP Cogito, ul. Olesińska 11/13, Warszawa

Zapisy: formularz zgłoszeniowy można pobrać tutaj i wypełniony prosimy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Prowadząca: mgr Agnieszka Włodarczyk

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia z przyczyn niezależnych lub w przypadku niezgłoszenia się wystarczającej ilości osób, na 5 dni przed szkoleniem. W przypadku odwołania szkolenia z winy organizatora, organizator niezwłocznie poinformuje o tym fakcie każdego z uczestników i zwróci wpłacone na poczet szkolenia pieniądze. Jednocześnie Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności finansowej za powstałe po stronie uczestnika koszty związane z uczestniczeniem w szkoleniu tj. rezerwacja biletu czy hotelu.

KONTAKT

02-548 Warszawa, ul. Olesińska 11/13 lok.1, Polska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.