Menu
A+ A A-

Zimowa Szkoła Terapii Schematu 13-14.01.2018 i 10-11.02.2018 r.

Szkolenia atestowane przez ISSTTerapia Schematu – podstawy. Leczenie osobowości borderline i narcystycznej

Liczba miejsc: ograniczona /zapisy na listę rezerwową/

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w akredytowanym przez ISST (Międzynarodowe Towarzystwo Terapii Schematu) programie szkoleniowym z Terapii Schematu!!!

Szkolenie podstawowe realizowane jest w formie czterodniowych warsztatów prowadzonych metodą aktywnego nauczania. Warunkiem zaliczenia szkolenia jest obecność i aktywne uczestnictwo w ćwiczeniach. Program szkolenia jest zgodny z wymogami ISST (Międzynarodowego Towarzystwa Terapii Schematu) i obejmuje następujące zagadnienia:

  1. Diagnoza i konceptualizacja w Terapii Schematu.

  2. Zastosowanie technik poznawczych, doświadczeniowych i behawioralnych w Terapii Schematu.

  3. Ogólne strategie terapeutyczne i praca z trybami w leczeniu osobowości borderline i narcystycznej.

Szkolenie obejmuje pełne 40 godzin lekcyjnych rozłożonych na dwa kolejne weekendy: 13-14.01.2018 i 10-11.02.2018  w ramach Zimowej Szkoły. Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które ukończyły przynajmniej drugi rok szkolenia czteroletniego w nurcie terapii CBT.

Uczestnicy szkolenia będą mogli uzyskać certyfikat ISST umożliwiający dalsze szkolenie w kierunku uzyskania certyfikatu Terapeuty Schematu oraz zaświadczenie o punktach do odnowienia certyfikatu terapeuty PTTPB. 

Miejsce: Warszawa, szczegółowe informacje zostaną przesłane do uczestników mailem w późniejszym terminie

Prowadzący: Małgorzata Bielak, certyfikowany superwizor – dydaktyk ISST i PTTPB

Organizator: Cogito spółka z o.o.

Koszt szkolenia w cenie promocyjnej: 1400 zł (35 zł/h) przy wpłacie do 15.10.2017 i 1700 zł po tym terminie.

Ze względu na wymagania certyfikacyjne ISST ilość miejsc jest ograniczona.

Szkolenie podstawowe realizowane jest w formie czterodniowych warsztatów. Formularz zgłoszeniowy można pobrać tutaj i wypełniony prosimy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uprzejmie informujemy, iż dopiero dokonanie wpłaty za całość szkolenia jest jednoznaczne z zarezerwowaniem uczestnictwa w warsztacie. Z powodu ograniczonej liczby miejsc wpłaty prosimy dokonywać po wcześniejszym mailowym zgłoszeniu i potwierdzeniu rezerwacji miejsca w warsztacie.

ZASADY REZYGNACJI

Rezygnacji – należy dokonać pisemnie przesyłając mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą na adres: OTP Cogito ul. Olesińska 11/13 lok.1, 02-548 Warszawa. Za datę rezygnacji uznaje się datę wpływu pisma do organizatora szkolenia. W przypadku wpłynięcia rezygnacji w dniu wolnym od pracy za datę wpływu uznaje się najbliższy dzień roboczy po nim następujący.

Zwrot wpłatyw przypadku rezygnacji z przyczyn leżący po stronie uczestnika

  • do 2 tyg. przed rozpoczęciem szkolenia – zwrot 100% wpłaconej kwoty na poczet szkolenia
  • do 5 dni przed rozpoczęciem szkolenia – zwrot 50 % wpłaconej kwoty na poczet szkolenia
  • mniej niż 5 dni przed rozpoczęciem szkolenia – osoba dokonująca rezerwacji zostaje obciążona pełną opłatą za szkolenie.

 

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia z przyczyn niezależnych lub w przypadku niezgłoszenia się wystarczającej ilości osób, na 5 dni przed szkoleniem. W przypadku odwołania szkolenia z winy organizatora, organizator niezwłocznie poinformuje o tym fakcie każdego z uczestników i zwróci wpłacone na poczet szkolenia pieniądze. Jednocześnie Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności finansowej za powstałe po stronie uczestnika koszty związane z uczestniczeniem w szkoleniu tj. rezerwacja biletu czy hotelu.

 


 

KONTAKT

02-548 Warszawa, ul. Olesińska 11/13 lok.1, Polska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.