Menu
A+ A A-

Michiel van Vreeswijk-Terapia Schematu dla zaawansowanych- 27-29.04.2018r.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA INTENSYWNE, TRZYDNIOWE WARSZTATY

Z TERAPII SCHEMATU DLA ZAAWANSOWANYCH.

 Prowadzący: Michiel van Vreeswijk

Termin: 27-29 kwietnia 2018 r.

Wszystkich uczestników informujemy, że warsztat odbywać się będzie w

CENTRUM EDUKACJI HISTORYCZNEJ

FUNDACJI POLSKIEGO PAŃSTWA PODZIEMNEGO

IV piętro, sala nr. 1, budynek PAST-y

ul. Zielna 39 w Warszawie/Centrum

Godzinowy rozkład warsztatu:

piątek 27.04.2018 - godz. 10-18 (planowana przerwa na obiad 13-14*)

sobota 28.04.2018 - godz. 9-17 (planowana przerwa na obiad 12-13*)

niedziela 29.04.2018 - godz. 9-13:30

*uczestnicy organizują posiłek we własnym zakresie

telefon kontaktowy wyłącznie w dniach szkolenia: mgr Sylwia Pieńkowska 504 304 064

 

Warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest uprzednie odbycie 40 h szkolenia z podstaw terapii schematu i osobowości borderline oraz opłacenie rezerwacji miejsca na warsztacie.

Dzień 1 – Protokół wzrostu trybu Zdrowego Dorosłego.

Dzień pierwszy poświęcony będzie ograniczonemu w czasie protokołowi skoncentrowanemu na stymulacji wzrostu trybu Zdrowego Dorosłego u pacjentów(Broersen i inni), który zostanie zaprezentowany w formie interaktywnego warsztatu. Pod koniec pierwszego dnia uczestnicy będą w stanie, korzystając z nowo nabytej wiedzy, skoncentrować się bardziej w swojej pracy terapeutycznej na wzroście trybu Zdrowego Dorosłego.


Dzień 2 – Praca z traumą w terapii schematu.

Drugiego dnia interaktywnych warsztatów uczestnicy dowiedzą się więcej na temat reskrypcji wyobrażeniowej w leczeniu traumy w paradygmacie terapii schematu. Miedzy innymi zostaną uwzględnione problemy takie jak radzenie sobie z objawami PTSD, sposoby wyjaśniania reskrypcji pacjentom, radzenie sobie z lękiem przed pracą z traumą i typowe trudności, które mogą powstać podczas samej reskrypcji wyobrażeniowej.

Dzień 3 (1/2 dnia)– Szkoła mistrzów.

Ostatniego dnia warsztatu uczestnicy będą pracować nad pogłębieniem swoich umiejętności w terapii schematu i pokonywaniem problemów napotkanych w pracy z pacjentami. Konkretne tematy poruszane w tej części będą opracowane na podstawie kwestionariuszy wypełnianych przez uczestników w trakcie zgłaszania chęci uczestnictwa w warsztacie.

Organizator: Cogito spółka z o.o.

Miejsce: Warszawa

Koszt szkolenia w cenie promocyjnej: 1500 zł przy wpłacie do 15.01.2018 i 1800 zł po tym terminie.

Formularz zgłoszeniowy można pobrać tutaj i wypełniony prosimy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uprzejmie informujemy, iż dopiero dokonanie wpłaty za całość szkolenia jest jednoznaczne z zarezerwowaniem uczestnictwa w warsztacie.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia z przyczyn niezależnych lub w przypadku niezgłoszenia się wystarczającej ilości osób, na 5 dni przed szkoleniem. W przypadku odwołania szkolenia z winy organizatora, organizator niezwłocznie poinformuje o tym fakcie każdego z uczestników i zwróci wpłacone na poczet szkolenia pieniądze. Jednocześnie Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności finansowej za powstałe po stronie uczestnika koszty związane z uczestniczeniem w szkoleniu tj. rezerwacja biletu czy hotelu.

KONTAKT

02-548 Warszawa, ul. Olesińska 11/13 lok.1, Polska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.